gooingujemy.pl

Magic Shadow 2015-2016

Jak co roku wybrać imprezę sylwestrową w klimacie off-roadowym nie było łatwo.
Tym którzy spędzili ten czas z Nami możemy tylko pozazdrościć.
Już po raz czwarty osoby szukające wrażeń spotkały się w nadmorskim kurorcie.

Czekaliśmy na gości już od poniedziałku 28 grudnia. Oficjalne otwarcie imprezy to specjalny, nawigacyjny odcinek nocny, na który wszystkie załogi wyruszyły około godziny 17.
Była to bardzo ciekawa trasa na której trzeba było wykazać się spostrzegawczością
i zdolnościami nawigacyjnymi.

IMG_3836IMG_3829IMG_3839

 

 

 

 

 

Podczas kolejnych dwóch dni uczestnicy mieli do pokonania ok 100km staranie przygotowanej trasy. Pierwszego dnia trasa prowadziła malowniczymi odcinkami leśnymi, wąwozami i odcinkami polnymi. Lekki przymrozek poprzedniego wieczoru spowodował, że wymagające odcinki stały się łatwiejsze niż przypuszczał organizator. Mimo mrozu nie obyło się od używania lin i wyciągarek. Na wieczór wszyscy wrócili zmarznięci ale bardzo zadowoleni.
IMG_3860IMG_3806 IMG_3810

 

 

 

 

 

Drugiego dnia mróz nie odpuszczał. Zmrożone koleiny i strome podjazdy i zjazdy nakazywały techniczną i rozważną jazdę. Tego dnia bardziej niż kierowcy, zmęczeni byli piloci…

Po trzech dniach zabawy, przyszedł czas na sylwestrowy odcinek specjalny po plaży. Był to wyznaczony tor na którym dokonywano pomiaru czasu wszystkich załóg. Do dyspozycji gości był także dwukilometrowy odcinek plaży.

IMG_4078zmIMG_3890  IMG_3938zm

 

Wieczorem podczas zabawy sylwestrowej odbyło się rozdanie pucharów i nagród, a każda załoga otrzymała od Firmy Profarm z Lęborka upominek za uczestnictwo w zlocie. Całość imprezy o północy została zwieńczona kilkuminutowym pokazem sztucznych ogni.

IMGP5097(1)IMGP5121  IMGP5183

 

Największym plusem imprezy sylwestrowej są uczestnicy i przyjacielska atmosfera, jaką i w tym roku zapewnili uczestnicy i autorzy trasy czyli Dorota i Darek Kubiak. Ich zaangażowanie, przyjazne nastawienie i „długie wieczorne Polaków rozmowy” sprawiają że ludzie przyjeżdżają do Nich dla zabawy i bardzo miłego spędzenia paru dni w sielskiej i spokojnej atmosferze.

Podsumowując.

Impreza trwała 5 dni.
Ilość załóg: 19
Ilość osób: 49

Klasyfikacja:
Turystyk;
1. Łukasz Kotulski i Dominika Żdzalik Land Rover Freelander
2. Radek Kotulski i Marcin Wierzbicki Land Rover Defender
3. Rodzina Kuźmicz Mercedes G

Sport
1. Piotr i Adrian Kwiatkowski – Daihatsu Feroza
2. Michał Sadkowski i Artur Kołakowski oraz Dominika Sadkowska – Toyota Land Cruiser
3. Wojtek, Dorota i Wanessa Napieczyńscy – Nissan Patrol

Foto:
Kolim
Dorota i Wojtek
Michał

 

« 1 z 4 »
loading